Kryeminstri Rama: Gëzuar Ditën e Lumturimit të Nënë Terezës

Kryeministri Edi Rama ka çelur rubrikën e tij “Mirëmengjes” duke uruar sot shqiptarët në ditën e lumturimit të Nënë Trezës.

Në statusin e tij social Facebook, Rama shkruan: “MIRËMËNGJES 😀dhe gëzuar Ditën e Lumturimit të Nënë Terezës 🙏🇦🇱”

Aktualitet