Ndeshja e fundjavës për 10 minuta 4 gola

Valencia mposhti Real Betisin me rezultat 6-3 në një ndeshje të çmendur.

Në minutën e 79-të Valencia ishte në epërsi me rezultat 4-0, por ndeshja nuk kishte përfunduar këtu pasi për vetëm 5 minuta vendasit u rikthyen duke shënuar tre gola, për rezultatin 4-3.

Mirëpo Valencia shënoi përsëri dy gola në dy minutat e fundit të ndeshjes dhe fitoi 6-3.

Aktualitet