Deputeti i PD, denoncon sërish sistemin shendëtësor

Deputeti demokrat Baradh Spahia ka denoncuar sërish problemet që hasen në sistemin shendëtësor. Në një mesazh në rrjetet socialë ai shpjegon se: Koleget ne mbare Tiranen me informojne se prej dites se premte, receta elektronike nuk funksionon duke sjelle radhe pafund dhe pengesa ne pajisjen e te semureve kronike me barnat e domosdoshme.

Show i shendetsise falas vazhdon….

 

Aktualitet