Ngjarje e rëndë në plazhin e Velipojës.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Velipojës. Një tjetër pushues ka humbur jetën në çadër mesditën e të ejtës. Viktima ishte nga Shkodra dhe dyshohet se shkak ka qenë ataku kardiak.

Në vendin e ngjarjes shkuan edhe bluzat e bardha, që tentuan ti japin ndihmën e parë, por pa rezultat pasi pushuesi ka ndërruar jetë.

Pak ditë më parë në plazhin e Velipojës një tjetër pushues nga Kosova humbi jetën.

Aktualitet