Ferrari, vogëlushi qan pas aksidentit të Raikkonnen

Një buzëqeshje e vogël për pilotin e Ferrari, Kimi Raikkonen, dhe një buzëqeshje e madhe për një tifoz të tij, i cili përfundoi në lot kur pa finlandezin e askidentuar në garën e Montmelo të Spanjës, gjatë së dielës.

Kështu Raikkonen u fotografua me tifozin e vogël, dhe e mori i bëri një xhiro pranë ekipit të Ferrarit.

Ata u fotografuan bashkë në “shtëpinë” e të kuqve, duke bërë që vogëlushit t’i rikthehet buzëqeshja.

Aktualitet