Bayern Munich befason tifozat e ti

Bayern Munich tashmë ka marrë kurorën e kampionit në Bundesliga këtë sezon, por lojtarët Carlo Ancelotti pavarësisht kësaj dhuruan një paraqitje fantastike nga RB Leipzigut.

Bayerni fitoi ndaj Leipzig  4-5 në një ndeshje dramatike.

Bavarezët u kthyen nga 4-2 në 4-5 dhe kjo ndeshje nuk prodhoi vetëm gola, por edhe statistika interesante:

Bayern shënoi tre gola në gjashtë minuta.

Aktualitet