Urimi i Ramës para ndeshjes me Italinë, ja si e uron Kombëtaren

Kryeministri, Edi Rama ka zgjedhur që mëngjesin e sotëm ta nisë me një urim të veçantë për të gjithë kuqezinjtë dhe Kombëtaren shqiptare.
Këtë mesazh ai ka zgjedhur ta shoqësojë me fotografinë ku futbollistët e kombëtares u kthyen nga Kampionati Europian.

“Mirëmëngjesi. Dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të paharrueshem festiv të kuqezinjve. Qoftë kjo e sotmja një ditë krenarie për Kombëtaren tonë, cilidoqoftë rezultati“, shkruan Rama në postimin e tij në Facebook.

Aktualitet