April 2017


Rama nuk ja ka ‘besën’ Metës.

Edi Rama pak orë përpara nisjes së negociatave me përfaqësuesit e lartë të BE-së, ka nisur “lojërat”. Duke qenë i sigurt se fati i tij gjatë bisedimeve që priten të…Mesi apo Ronaldo?

Leo Messi edhe një herë tjetër tregoi se në El Clasico është lojtar më i mirë se sa Cristiano Ronaldo. Ylli i Barcelonës, Leo Messi shënoi dy gola në fitoren…Çifti Haradinaj merr shtetësinë shqiptare

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani i dha të hënën shtetësinë shqiptare Ramush Haradinajt, ish-kryeministër i Kosovës dhe kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe bashkëshortes së tij,…