April 2017


Vuçiç zgjidhet President

Aleksandar Vuçiç është presidenti i ri i Serbisë. Tre orë pas mbylljes së vendvotimeve, gjithçka ishte e qartë: ish-kryeministri serb do të jetë në Presidencë, pasi ka fituar mbi dy…


Kajsia e mrekullueshme

Një nga frutat më të gjithanshëm dhe shumë e njohur, që ka mjaft spekulime për prejardhjen e saj ka përbërës që iu ndihmojnë të trajtoni shumë problem të organizmit tuaj….


Katër orë darka mes Ramës dhe Metës

Ka zgjatur plot katër orë darka e së dielës mbrëma në një restorant në zonën e “Pazarit të Ri” në kryeqytet, mes dy aleatëve qeverisës Edi Rama dhe Ilir Meta….