Sport


Lewandowski i gatshëm për Portugalinë

Trajneri i Polonisë, Adam Nawałka ka marrë një lajm të mirë. Ylli i skuadrës së tij, Robert Lewandowski është i gatshëm për sfidën me Portugalinë. Polakët dhe portugezët do të…Etrit Berisha kritikon mbrojtjen pas ndeshjes

Portieri, Etrit Berisha ka mbetur i zhgënjyer pas ndeshjes dhe veçanërisht nga puna e bërë nga mbrojtja në minutat e fundit. “Ishte një ndeshje e fortë dhe e vështirë. Zhvilluam…