Sport

Ndeshja e fundjavës për 10 minuta 4 gola

Valencia mposhti Real Betisin me rezultat 6-3 në një ndeshje të çmendur. Në minutën e 79-të Valencia ishte në epërsi me rezultat 4-0, por ndeshja nuk kishte përfunduar këtu pasi…


Grezda: Nuk luan ndaj Maqedonisë

Stafi teknik i kombëtares shqiptare mori një lajm të pakëndshëm. Mesfushori me tipare sulmuese Eros Grezda gjatë qëndrimit në hotel është ndjerë keq për shkak të helmimit të ushqimit dhe…